Ga naar de inhoud

6/

Advocaten

W-Advocaten telt 6 advocaten-vennoten, 
elk gespecialiseerd in hun vakgebied. 
Bij W-Advocaten bent u verzekerd van een persoonlijke aanpak, 
een directe communicatie en een combinatie van ervaring en vernieuwing.

Johan DELMULLE

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten  - Vrije Universiteit Brussel - 1989
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 1989
johan@w-advocaten.be

Kristof CHANTERIE

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten – Universiteit Gent – 1995
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 1995
kristof@w-advocaten.be

Frederique VANRYCKEGHEM

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten – Universiteit Gent  –  1999
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 1999
  • Curatoropleiding 2020
frederique@w-advocaten.be

Valentine DESIMPEL

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten – K.U. Leuven – 2003
  • Advocaat aan de Balie Brussel - 2003
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 2004
valentine@w-advocaten.be

Caroline LANNOY

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten – K.U. Leuven – 2004
  • Aanvullende opleiding Criminologie – K.U. Leuven – 2005
  • Postuniversitaire opleiding Curator – vereffenaar – 2010 en 2018
  • Bijzondere opleiding jeugdrecht 2011-2012 (‘ Jeugdadvocaat’)
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 2005
  • Opgenomen op de lijst van curatoren bij de Ondernemingsrechtbank Gent, afdeling Kortrijk sedert 2010
caroline@w-advocaten.be

Delphine CLOET

SPECIALISATIES

OPLEIDING
  • Licentiaat in de Rechten – Universiteit Gent – 2004
  • Master na Master  Europees Recht – Universiteit Gent – 2005
  • Postacademische vorming ‘Overnemen/overlaten van een vennootschap’ -  2010
  • Advocaat aan de Balie West-Vlaanderen sinds 2005
  • Opgenomen op de lijst van curatoren bij de Ondernemingsrechtbank Gent, afdeling Kortrijk sedert 2011
delphine@w-advocaten.be